آستین باتلر سرانجام از ونسا هاجنز سابق برای تشویق او به بازی الویس تقدیر کرد

هاجنز اظهار داشت: «گریه می‌کنم».منبع

باتلر تأیید کرد: «درست است. ما برای مدت طولانی با هم بودیم و او چنین لحظات روشنگری را سپری کرد و بنابراین من واقعاً به خاطر اعتقاد به من بسیار مدیون او هستم.

گزارشگر، مارک اولسن، مستقیماً از او در مورد داستان پرسید، و گفت: «یک چیز دیگری وجود دارد که امیدوارم بتوانید آن را روشن کنید. شما حتی قبل از بازی در مورد یک لحظه صحبت کرده اید، کریسمس بود، و یک آهنگ الویس پخش شد و شما با یکی از دوستانتان بودید و با هم آواز می خواندید. و دوستت -“

باتلر گفت: “در آن زمان با شریک زندگیم بودم.”

در حالی که هاجنز در مورد انتخاب باتلر که او را فقط یک “دوست” خطاب کند، نظری نداد، او هفته گذشته در اینستاگرام درباره تغییر لهجه بدنام او اظهار نظر کرد.

اولسن این سوال را ادامه داد: «گفت که باید الویس را بازی کنی. و مردم می گویند که شما باید با ونسا هاجنز بوده اید. پس درست است؟»

آستین باتلر آماده است به دوست دختر سابق خود، ونسا هاجنز، که نزدیک به 9 سال با او قرار داشت، اعتباری بیش از یک “دوست” که او را تشویق کرد تا نقش الویس را دنبال کند و اکنون نامزدی اسکار را برای او به ارمغان آورده است. باتلر پس از برانگیختن جنجال های آنلاین به دلیل اینکه او را تنها “دوست” خود می خواند، در مصاحبه ای جدید او را آشکارا “شریک آن زمان” خود خواند. لس آنجلس تایمز.

هاجنز داستان باتلر تشویق خود را برای دنبال کردن این نقش در سال 2019، زمانی که آن دو هنوز با هم بودند، در طول یک حضور در فیلم به اشتراک گذاشت. زندگی با کلی و رایان.

رایان اسکات، کاربر اینستاگرام در پستی پیشنهاد کرد که تصمیم باتلر برای صحبت مانند الویس حتی پس از فیلمبرداری بخشی از کمپین فصل جوایز او برای جلب نظر رأی دهندگان است. اسکات با اشتراک‌گذاری توییتی نوشت: «او به مدرسه بازیگری لیدی گاگا رفت صفحه ششم به نقل از مصاحبه ای که مربی آوازش در مورد تغییر صدایش انجام داد.

هاجنز گفت: «دسامبر گذشته، ما در حال رانندگی بودیم و به موسیقی کریسمس گوش می‌دادیم، و سپس آهنگ کریسمس الویس پریسلی پخش شد. تازه موهایش را تیره رنگ کرده بود. او یک بلوند طبیعی است… و من به او نگاه می کردم و او با هم آواز می خواند و من می گفتم، “عزیزم، تو باید نقش الویس را بازی کنی.” سپس در ژانویه، او پشت پیانو نشسته بود. و او می نوازد و آواز می خواند و من می گویم: “من نمی دانم چگونه، اما شما باید بفهمید که چگونه می توانید الویس را بازی کنید.” مثلاً نمی‌دانم چگونه حقوق می‌گیریم یا چه کار می‌کنیم، اما شما باید او را بازی کنید.»