آستر مجرای اشک برداشتی ظریف از چشم های آژیر است

هنرمند آرایشی، نیکی میکاپ، یک پوشش مجرای اشک گشاد و زیبا برای مدل پریش لی برای برداشتی ظریف اما موثر از روندی که به راحتی در خانه بازسازی می شود، ایجاد کرد.

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

به دنبال روند چشم‌های آژیر که بر شکل چشم‌های طویل و کشیده تأکید دارد، خط مجرای اشک لحظه‌ای است. همانطور که از نامش پیداست، خط خطی در نقطه ای درست در گوشه داخلی چشم، در امتداد مجرای اشک متمرکز شده است تا جلوه بیشتری از گربه ایجاد کند.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع

بازیگر Hailee Steinfeld این هفته با یک خط لوله اشک مایل به قرمز جدا شده که در بال بیرونی منعکس شده بود، که توسط هنرمند آرایشگر او، Carolina Gonzalez ساخته شده بود، به این روند تبدیل شد. بقیه آرایش‌های او ساده و مینیمال بود تا لهجه‌ی ناخوشایند ظاهر شود. و، او کل ظاهر را با یک لباس قرمز مایل به قرمز و یک لباس خوشگل پامی هماهنگ کرد.

محتوای اینستاگرام

البته، آستر کردن تا مجرای اشک دقیقاً جدید نیست، اما این روند نگاه را یک گام جلوتر می‌برد، و لهجه را با رنگ‌های برجسته، یا یک اسلش غیرمرتبط، یا حتی کمی جلوتر از آن را برای حداکثر افزایش می‌دهد. تأثیر.

ما عاشق روش‌های ظریف برای تازه نگه‌داشتن آرایش خود هستیم، خواه این روش دوست‌داشتنی دبلیو رژگونه، بال‌های زیبای لب، یا آستر مجرای اشکی که مدام در برخی از افراد مشهور مورد علاقه‌مان ظاهر می‌شود.