آریل فرنکل از فصل “لیسانس” زک شالکراس کیست؟

ABC اشاره می کند که آریل از یک “خانواده دوست داشتنی اوکراینی” می آید، که او در طول سال در مورد آن صحبت خواهد کرد. عزب. (واقعیت استیو می گوید که در یک قرار گروهی آینده درباره خانواده اش صحبت می کند.)

طبق گفته Reality Steve تاریخ زادگاه آریل در اوایل نوامبر 2022 در شهر نیویورک فیلمبرداری شد. او و زک در حال راه رفتن در کنار چندین انبوه زباله مشاهده شدند، بسیار عالی بود که آنها یک تجربه واقعی در نیویورک داشتند!

او در سه پایانی است!

قرار ملاقات زک و آریل در شهر نیویورک باید به خوبی پیش رفته باشد، زیرا او به همراه گابی النیکی و کیتی بیگار به سه مرحله نهایی در تایلند راه پیدا می کند. هنوز اطلاعاتی در مورد اینکه چه کسی برنده فصل است، وجود ندارد، اما با ما همراه باشید زیرا زک و فینالیست او در این مرحله حدود دو ماه کامل با هم بودند و فاش شدن آن تقریباً اجتناب ناپذیر است.منبع

ABC همچنین اشاره می کند که آریل “یک زن جهان است و به همه جا سفر کرده است، از اروپا گرفته تا آسیا تا آمریکای جنوبی و بیشتر” و “زمانی که او جت ​​تنظیم نمی کند، او عاشق کاوش در شهر زادگاهش در نیویورک با سفر طولانی است. راه می رود و به SZA گوش می دهد.

منظورم این است که کسی نمی تواند sponcon post- را انجام دهدعزب بدون اینستا عمومی، می دانید؟

او یک مدیر بازاریابی است

*صبورانه منتظر است عزب تولیدکنندگان او را مجبور به تعامل با رتیل کنند*

خانواده او اهل اوکراین هستند

متأسفانه، هیچ عکسی از تاریخ وجود ندارد، اما ما می دانیم که آریل به لطف حضور Reality Steve یک بار دیگر با اسپویل ها، گل رز گرفت.

او می سازد آن را به زادگاه

به طور خاص، مردی که می تواند «انرژی او را مطابقت دهد». آیا این مرد است؟ غیر واضح.

تقریباً پنج دقیقه از زمانی که Zach Shallcross فصل خود را شروع کرد می گذرد لیسانس، و در واقع در حال شکل گیری است که … آنقدر دراماتیک و در واقع تا حدی کم حرف نیست؟ مثلاً، شاید من کاملاً تسلطم بر واقعیت را از دست داده‌ام، اما در واقع فکر می‌کنم او می‌تواند عشق را در این نمایش شبح‌آور پیدا کند، خدا رحمتش کند.

او را دوست دارم، بدون یادداشت.

او می داند که از یک مرد چه می خواهد

در هر صورت، به نظر می رسد زاک در مورد قطع “درام و مزخرفات” (حرف های او به معنای واقعی کلمه) جدی است و در شب اول 10 زن را حذف کرد. بنابراین واضح است که او فقط روی یک چیز و یک چیز متمرکز شده است: عاشق شدن ~در مقابل یک گروه دوربین کامل~. زک هنوز چندین دوجین شرکت کننده باقی مانده است، و فقط یک هشدار است که می خواهید آریل فرنکل را زیر نظر داشته باشید. در صورتی که بخواهید از اسپویلر جلوگیری کنید، جزئیات را در مورد اینکه آریل تا کجا پیش می‌رود تا پایان این مقاله ذخیره می‌کنیم – اما در حال حاضر، همه چیزهایی که اینترنت در مورد رسانه‌های اجتماعی، شغل، حال عمومی او و آنچه او به دنبال آن است می‌داند در اینجا آمده است. در یک رابطه

آریل اینستا عمومی است

آریل در بازاریابی کار می کند و در شهر نیویورک زندگی می کند (اگرچه به نظر می رسد که او نیز یک تن سفر می کند)! طبق بیوگرافی او در ABC، او یک “هیجان جوی” و “ماجراجو” است، بنابراین زک بهتر است آماده باشد تا از منطقه راحتی خود خارج شود و کمی زندگی کند.

• آریل عاشق خواندن است خلاصه معماری.
• آریل تحت هیچ شرایطی رتیل نمی کند.
• رقصیدن با ABBA باعث لبخند آریل می شود.

در آن توجه داشته باشید، اسپویلرهای ورودی!

او با زک در استونی یک به یک می شود

همچنین، در حالی که ما اینجا هستیم، “حقایق سرگرم کننده” آریل به شرح زیر است: