آرون کارتر در 34 سالگی درگذشت

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

اداره پلیس لس آنجلس گفت در حالی که هیچ علت مرگ به اشتراک گذاشته نشده است مردم که یک جسد درست قبل از ساعت 11 صبح در خانه او در کالیفرنیا کشف شد. یکی از نمایندگان آرون از اظهار نظر خودداری کرد اما به نشریه گفت که “به زودی بیانیه ای از سوی خانواده و مدیریت منتشر خواهد شد. از درک شما در این دوران سخت متشکریم.”

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

منبع

آرون کارتر در 34 سالگی درگذشت مردم و هالیوود ریپورتر در 5 نوامبر، مدت کوتاهی پس از اینکه TMZ برای اولین بار این خبر را گزارش کرد، تایید شد.

آرون کارتر در اواخر دهه 90 در کنار برادرش نیک کارتر، یکی از اعضای برجسته گروه پسران بک استریت، به شهرت رسید. آرون کار خود را با افتتاحیه برای گروه برادرش آغاز کرد و اولین آلبوم انفرادی خود را در سال 1997 در تنها 9 سالگی منتشر کرد. در اوایل دهه 00، آرون بزرگترین موفقیت‌های خود را منتشر کرد، از جمله «پارتی آرون (بیا آن را دریافت کن»، «اینطوری شکک را شکست دادم» و اجرای محبوبش از آهنگ «I Want Candy» از The Strangelove.

محتوا

در همان زمان، آرون کارتر در قسمت هایی از برنامه های تلویزیونی ظاهر شد سابرینا جادوگر نوجوان و بهشت هفتم. در واقع، تابستان امسال بیست و یکمین سالگرد معروف او بود لیزی مک گوایر قسمت “اینجا می آید آرون کارتر” که در 23 مارس 2001 در نیکلودئون پخش شد.