آرایش چهارشنبه آدامز مرسوم است: در اینجا نحوه به دست آوردن ظاهر گلم گوت آمده است


در مورد اینکه چه چیزی آرایش سنتی گوت را از گرایش امروزی متمایز می کند؟ نیدیا فیگوئروآ، آرایشگر مشهور می گوید: آرایش گوتیک از سایه های تیره اما ملایم سیاه یا آلویی در اطراف چشم ها و لب ها استفاده می کند تا حالتی شیطانی یا مرموز به چهره بدهد. زرق و برق. “این [glam] ظاهر متفاوت است زیرا هنوز هم ظاهری تک رنگ با استفاده از آن سایه های عمیق است، اما بسیار نرم تر و کمی اثیری است. همچنین سایه های قهوه ای روی چشم ها وجود دارد تا کمی گرما به ظاهر اضافه شود.

برخی از نمونه‌های کلاسیک گوث گلم دوران دهه 90 عبارتند از Neve Campbell، Winona Ryder، و البته چهارشنبه سابق (و اکنون، خانم Thornill): کریستینا ریچی. فیگوئروآ می‌افزاید: «این قطعاً یک ظاهر محبوب در دوران گوت گرانج دهه 90 بود.

راجر کیسبی

آیا برای ورود به مرحله گوت (آرایش) خود آماده هستید یا به سادگی به دنبال بازی به عنوان دختر آدامز مورد علاقه خود هستید؟ با توجه به حرفه ای ها در اینجا نحوه انجام این کار آمده است. من از چشم ها شروع می کنم و از ترکیب قهوه ای گرم و مشکی در خط مژه های بالا و پایین استفاده می کنم. ابتدا از رنگ قهوه‌ای استفاده کنید، سپس رنگ مشکی را به سمت پایه مژه‌ها مخلوط کنید و کمی به سمت بالا و به سمت چین قرار دهید.

در مورد رنگ چهره؟ بسیار کم است، بنابراین Figueroa پیشنهاد می کند از یک فونداسیون با پوشش متوسط ​​و قابل ساخت مانند PUR Cosmetics – مرطوب کننده رنگی 4 در 1 استفاده کنید. من دوست دارم این کرم پودر را با انگشتان بمالم و در صورت نیاز با یک پودر شفاف شفاف یا فشرده آن را تنظیم کنم. سپس، یک کانتور با رنگ سرد برای استخوان گونه انتخاب کنید و برای چهارشنبه کامل از کمی از آن سایه زیر چشم استفاده کنید. اثر گوث.»

بعدی؟ لب. به گفته مک‌دونالد، اورتگا مداد لب MAC را در Nightmoth، مخلوط با مومیایی شفاف دکتر PAWPAW، استفاده می‌کند، اگرچه او اشاره می‌کند که در حال حاضر بیشتر در سراسر جهان فروخته شده است. اگر نمی توانید سایه دقیق را انتخاب کنید، جای نگرانی نیست: به سادگی یک آستر آلویی تیره دیگر مانند NARS’ Train Bleu یا Wet’n’Wild’s Plum Together را برای پوک گلم گوت انتخاب کنید. مک‌دونالد می‌گوید: «می‌توانید تقریباً مداد را روی دستتان بکشید، کمی از PAWPAW به آن اضافه کنید تا مانند یک مومیایی رنگی قوام پیدا کند و سپس آن را روی لب‌هایتان بکشید».

منبع