آرایشگر جنیفر لوپز ساده ترین میانبر برای دم اسبی حجیم را به اشتراک گذاشت

وقتی صحبت از مو می شود، جنیفر لوپز، کیم کارداشیان و دوآ لیپا همگی یک سلاح مخفی دارند. نام او؟ کریس اپلتون. این استایلیست اهل بریتانیا و مستقر در لس آنجلس، استعدادی است که در پشت نمادین‌ترین چهره‌های مشهور کارداشیان قرار دارد – از تغییر رنگ بلوند سفید رنگ کارداشیان در مت گالا تا سشوار کردن نیمه وقت جی لو در سوپر باول.

اپلتون پس از ایجاد یک دم اسبی معمولی در قسمت تاج سر، بند مو را چند سانتی‌متر به عقب کشید تا شل شود. او یک سوراخ روی مو درست بالای بند ایجاد کرد، سپس دم اسبی را در زیر باند و به عقب تا انتها از سوراخ تا کرد تا ارتفاع بیشتری ایجاد کند، زیرا دم اسبی روی باند قرار دارد. دم اسبی را محکم‌تر کشید تا بلندتر شود و با تکان دادن آن با انگشتانش کار را تمام کرد. او می گوید نتیجه دو برابر شدن حجم است که قطعاً می توانیم با آن کار کنیم.

اپلتون روی فیلمبرداری، فرش قرمز و رویدادها کار کرده است. در طول مسیر، او بدون شک مجبور به ارائه راه‌حل‌های سریع و خلاقانه در زمان کوتاه است. به همین دلیل است که او مردی است که باید برای هک کردن مو به طور جدی به سراغ او رفت.

این اولین هک مو آسان نیست که توجه ما را به خود جلب کرده است، زیرا ما در اینجا عاشق حداقل تلاش و سبک‌های حداکثر تاثیر هستیم. بنابراین اگر به دنبال خرید بیشتر هستید، هک دو دقیقه ای فر کردن مو را که اصلاح می کند، بررسی کنید سنین خاموش کردن امواج روزمره … یا هک کردن مو برای یک میانبر ساده برای حجم و حرکت بیشتر در چند ثانیه … یا موی بند ناف، که موهایی به هم ریخته و زیبا می دهد که ایجاد آن بسیار سخت تر از آنچه هست به نظر می رسد.

منبع

او قبلاً راز یک دم اسبی XXL Ariana (دو دم اسبی که یکی روی دیگری چیده شده‌اند) را افشا کرده بود، و اخیراً او همچنین یک میانبر برای برخی از حجم‌های بسیار مهم برای اسب‌های اسبی که کمی غمگین و لنگی به نظر می‌رسند به ما داده است.

اپلتون در پست اخیر خود در اینستاگرام ویدئویی از خود در حال ساخت مدل موی زیبا با عنوان «این هک پونی حجیم را امتحان کنید» به اشتراک گذاشت.

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.