آدریانا لیما با دختران والنتینا و سینا روی فرش قرمز ظاهر شد.

آدریانا لیما هفت روز پس از تولد نوزاد در 29 آگوست 2022 اولین نگاه از پسر شش ماهه خود را در اینستاگرام منتشر کرد. اینستاگرام در ماه سپتامبر فیروزه ای رنگ آب های بورا بورا و مالدیو است، مکان هایی در فهرست سطل خانواده ما. فیروزه ای اکنون رنگ مورد علاقه ما است… رنگ چشمان پسر بچه ما. به دنیای ما خوش آمدید CYAN LIMA LEMMERS ~ 08/29/22.

محتوای TikTok

آدریانا لیما به تازگی خانواده زیبای خود را روی فرش قرمز نشان داد.

دیوید لیوینگستون/گتی ایماژ

در 23 مارس، لیما به همراه دو دخترش، والنتینا 13 ساله و سینا 10 ساله، برای اولین نمایش تولید توری Cirque du Soleil در یک نمایش عمومی ظاهر شد. کورتئو در لس آنجلس لیما دخترانش را با همسر سابقش مارک یاریچ و همچنین یک پسر شش ماهه با دوست پسرش آندره لمرز دارد. بچه سیان در تصویر دیده نمی شد و احتمالاً در خانه با آرامش می خوابید.

برای این مراسم، لیما یک مجموعه تمام مشکی با یقه یقه اسکی ساختگی و بلیزر مناسب پوشیده بود و موهایش را با دم اسبی بافته شده از صورتش دور نگه می داشت. در مورد روتین زیبایی خود، او پوست خود را درخشان نگه داشت و با چشم دودی ظریف و لب های ارغوانی ظاهر خود را برجسته کرد. وقتی نوبت به دخترانش رسید، سینا با یک کت مشکی مخصوص خودش و یک دامن سفید با مادرش ست کرد، در حالی که والنتینا با یک کت سفید و دامن چهارخانه طرح را شکست. درست مانند لمرز که در فیلم گروهی نیز حضور داشت، هر دو دختر لیما کفش‌های ورزشی نایک دانک بالا پوشیدند.

این مدل 41 ساله در طول آخرین بارداری خود که اولین بار در فوریه 2022 از طریق TikTok اعلام کرد، به راه رفتن روی باند فرودگاه ها و فرش های قرمز ادامه داد. او در این ویدیوی شیرین، لمرز را با آزمایش مثبت بارداری غافلگیر کرد.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع