آدام لوین و بهاتی پرینسلو از سومین نوزاد خود استقبال کردند

آدام لوین بعداً یک بیانیه عذرخواهی منتشر کرد، اگرچه او داشتن رابطه فیزیکی را رد کرد. او در بیانیه‌ای گفت: «من از قضاوت ضعیفی در صحبت کردن با هر کسی غیر از همسرم به هر شیوه‌ای عشوه‌آمیز استفاده کردم. “من رابطه ای نداشتم. با این وجود، من در یک دوره پشیمانی از زندگیم از مرز عبور کردم.»

تنها چند روز پس از اینکه پرینسلو سومین بارداری خود را در سپتامبر 2022 اعلام کرد، سامنر استرو مدل IG به طور علنی DM های صمیمی را با مرد اول مارون 5 فاش کرد، از جمله پیامی در اینستاگرام که در آن وی درخواست اجازه برای استفاده از نام استرو برای نوزاد بعدی خود کرد: “خوب. سوال جدی. من یک بچه دیگر دارم و اگر باشد [a] با توجه به اسکرین شات، لوین پرسید پسر، من واقعاً می خواهم اسمش را سامنر بگذارم. “تو با آن موافقی؟ خیلی جدی.”

آدام لوین و بهاتی پرینسلو به فرزند سوم خود خوش آمد گفتند.

وی ادامه داد: «در موارد خاصی نامناسب شد. من به آن پرداخته ام و اقدامات پیشگیرانه ای برای رفع این مشکل با خانواده ام انجام داده ام. همسرم و خانواده ام تنها چیزی است که در این دنیا به آنها اهمیت می دهم. آنقدر ساده لوح و احمق بودن که تنها چیزی را که واقعاً برایم مهم است به خطر بیاندازم، بزرگترین اشتباهی بود که می توانستم انجام دهم. من هرگز دوباره آن را نمی سازم. من مسئولیت کامل را بر عهده می گیرم. ما از آن عبور خواهیم کرد و با هم از آن عبور خواهیم کرد.»
منبع

در 30 ژانویه، منبعی این خبر خوشحال کننده را تایید کرد مردم بدون هیچ جزئیات بیشتر لوین 43 ساله و پرینسلو 34 ساله از سال 2014 ازدواج کرده اند و دو دختر دارند: داستی رز شش ساله و جیو گریس چهار ساله. پرینسلو گفت: “ما همیشه می دانستیم که دومی می خواهیم.” سرگرمی امشب در نوامبر 2021. “ما یک خانواده بزرگ می خواهیم، ​​چه کسی می داند؟ ما آن را به سرنوشت و آنچه اتفاق می‌افتد واگذار می‌کنیم. چه خواهد شد، اتفاق خواهد افتاد. بنابراین هیچ محدودیتی برای آن وجود ندارد.»