آدام لوین به اتهاماتی که پسرش را به نام معشوقه‌اش نامگذاری کرده است، پاسخ می‌دهد

او با نشان دادن اسکرین شات از پیامی که به نظر می رسد در اول ژوئن ارسال شده است، گفت: «بعد از اینکه چند ماه دیگر او را ندیدم، اینگونه او به زندگی من بازگشت. “باشه سوال جدی. من یک بچه دیگر به دنیا می‌آورم و اگر پسرش باشد، واقعاً می‌خواهم اسمش را سامنر بگذارم. با آن موافقی؟ خیلی جدی.”

او در ابتدای ویدیو با اشاره به رابطه ادعایی خود می گوید: «در آن زمان که جوان بودم، ساده لوح بودم. منظورم این است که کاملاً صادقانه بگویم، من احساس می کنم مورد استثمار قرار گرفته ام. من مثل الان در صحنه نبودم، بنابراین قطعا خیلی راحت دستکاری می‌شدم.”

محتوای TikTok

آدام لوین پس از اینکه مدل اینستاگرام سامنر استرو ادعا کرد که او و خواننده بیش از یک سال با هم رابطه داشته اند، پاسخی صادر کرده است و او اکنون می خواهد در صورتی که نوزاد پسر است، نام فرزند متولد نشده خود را به نام او بگذارد. به گزارش TMZ، او این رابطه را انکار کرد، اما گفت که در برقراری ارتباط با Stroh از “قضاوت ضعیف” استفاده کرده است.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

در 19 سپتامبر، مدل اینستاگرام Stroh یک TikTok را منتشر کرد که در آن ادعا می‌کند که با آدام لوین رابطه نامشروع داشته است که پس از تماس او از طریق اینستاگرام، بیش از یک سال طول کشید.

او ادامه می دهد که “بی پروا” اسکرین شات هایی از پیام های ادعایی لوین را برای برخی از دوستانش فرستاده است، یکی از آنها، او خاطرنشان کرد، تلاش کرده بود این داستان را به یک تبلوید بفروشد.
منبع

او اضافه کرد که دلیل او برای به اشتراک گذاشتن داستانش این است که به دنبال پیشی گرفتن از روزنامه ها بود. من می‌خواستم به صورت خصوصی با این موضوع برخورد کنم، هرگز نمی‌خواستم جلو بیایم، زیرا بدیهی است که می‌دانم کارهایی که انجام می‌دهم، پول درآوردن به روشی که انجام می‌دهم، و یک مدل اینستاگرام بودن چه پیامدهایی دارد، بنابراین گره خوردن به داستانی مانند این – من کلیشه ها را می دانم.

او همچنین اسکرین‌شات‌هایی از مکالماتی که ادعا می‌کند با لوین از طریق IG DMs داشته است به اشتراک گذاشت – از جمله پیامی که در آن ظاهراً او از او اجازه می‌خواهد تا نام فرزند متولد نشده‌اش را با پرینسلو به نام او بگذارد.

خواننده 43 ساله مارون 5 در حال حاضر منتظر سومین فرزندش از همسر هشت ساله اش بهاتی پرینسلو است. این زوج که در سال 2012 با هم آشنا شدند و در سال 2014 ازدواج کردند، دو دختر دارند: داستی رز، متولد 2016 و جیو گریس، متولد 2018.

او ادامه داد: “در موارد خاصی این نامناسب بود. من به آن پرداخته ام و اقدامات پیشگیرانه ای را برای رفع این مشکل با خانواده ام انجام داده ام. همسرم و خانواده ام تنها چیزی است که در این دنیا به آنها اهمیت می دهم. اینقدر ساده لوح و احمق باشم که خطر را به خطر بیندازم. تنها چیزی که واقعا برای من مهم است بزرگترین اشتباهی بود که می توانستم مرتکب شوم. هرگز دوباره آن را تکرار نخواهم کرد. مسئولیت کامل را بر عهده می گیرم. ما از آن عبور خواهیم کرد و با هم از آن عبور خواهیم کرد.”

بنا بر گزارش ها، این خواننده در 20 سپتامبر، طبق این رسانه، گفت: “من در صحبت کردن با هر کس دیگری غیر از همسرم به هر نوع معاشقه، از قضاوت ضعیفی استفاده کردم.” من رابطه ای نداشتم، با این وجود، در یک دوره پشیمانی از زندگی ام از مرز گذشتم.