آخر هفته جدایی چیست؟ – تعطیلات آخر هفته TikTok Trend

این به نیازهای شما، به شریک زندگی شما، به توانایی شما برای رها کردن و حرکت به جلو و به شرایط جدایی شما بستگی دارد. این احتمالا نه ایده خوبی است که به تعطیلات آخر هفته با کسی بروید که زمان بیشتری را صرف دعوا با او کرده اید تا صحبت کردن یا کسی که به شما ظلم کرده یا برعکس. اما اگر جدایی شما بیش از هر چیز دیگری موقعیتی است، و/یا فکر می‌کنید که برای هر دوی شما مفید است (مثلاً صلح‌آمیز خواهد بود، نه دردناک)، ادامه دادن یکی می‌تواند راهی سالم برای جدایی باشد.

آنها دو هفته قبل از انتقال پایپر به سفر جدایی خود رفتند و با آن مانند یک استراحت معمولی آخر هفته رفتار می کردند، به جز با گفتگوهای عمدی در مورد جدایی آنها، اینکه چگونه به نظر می رسد، آنها از یکدیگر چه می خواهند، چگونه برنامه ریزی می کنند تا با هم ارتباط برقرار کنند (اگر اصلا وجود داشته باشد) ، چه امیدی به یکدیگر داشتند و چگونه شفای خود را تصور می کردند.

از سوی دیگر، اگر با انتظارات و مرزهای نامشخص وارد یک آخر هفته جدایی می‌شوید، می‌تواند منجر به جدایی کثیف‌تر از آنچه در ابتدا بود، شود. به گفته کارشناس روابط جسیکا آلدرسون، اگر هر یک از شما در تلاش برای برقراری ارتباط صادقانه با آنچه از آن می خواهید هستید، آخر هفته ممکن است پر از سردرگمی و ناامیدی شود و در دراز مدت برای هیچ یک از شما مفید نخواهد بود.

آیا تعطیلات آخر هفته…سالم هستند؟

سیتکا می‌گوید: «شما ممکن است با یادداشت‌برداری درباره افکارتان در مورد اینکه آخر هفته جدایی شامل چه چیزی است، چه معنایی دارد و چه انتظاراتی برای آخر هفته دارید، شروع کنید. «یادداشت ها را با شریک زندگی خود مقایسه کنید و مطمئن شوید که با نیت آخر هفته در یک صفحه هستید. اگر تصویر و انتظارات آخر هفته بین شما دو نفر متفاوت است، می توانید سعی کنید یک مصالحه را با هم آشتی دهید یا به طور کلی از آن صرف نظر کنید.

اما به یاد داشته باشید: آخر هفته جدایی نیست به این معناست که مانند یک استراحتگاه زوج‌ها یا زوج‌درمانی باشد، جایی که شما با مشکلات وارد می‌شوید و با یک برنامه بازی در مورد چگونگی اصلاح رابطه‌تان خارج می‌شوید. بسیار مهم است که قبل از برنامه ریزی هر دو در یک صفحه باشید. در غیر این صورت، ممکن است ادامه کار را برای شما دشوارتر کند.

آخر هفته جدایی می تواند مانند هر فرار دوست داشتنی دیگری بین دو فرد عاشق به نظر برسد، با این تفاوت که می تواند به عنوان آخرین هورا باشد، جایی که زوج هایی که تصمیم به جدایی به دلایل دوستانه گرفته اند (فکر کنید: زندگی آنها در مسیرهای متفاوتی پیش می رود یا آنها چیزهای متفاوتی می خواهند) یک آخر هفته را برای انجام کارهای مورد علاقه خود با هم اختصاص دهند، عمداً از یکدیگر جشن بگیرند و به زمانی که با هم گذرانده اند احترام بگذارند. هر دو طرف می دانند که رابطه در حال پایان است، و آنها هنوز همدیگر را دوست دارند و به یکدیگر اهمیت می دهند، اما تصمیم می گیرند که همه چیز را به روشی آرام و آرام پایان دهند. بیش از هر چیز، می تواند به زوجین نزدیکی سالم و فرصتی برای جدایی با شرایط خوب بدهد.

در اینجا چیزی است که کارشناسان در مورد آخر هفته های جدایی می گویند، از جمله اینکه چگونه بفهمیم آیا باید خودتان یکی از آنها را مصرف کنید یا خیر.

آخر هفته جدایی چیست؟

آلدرسون می‌گوید، دیدن بهترین‌های شریک زندگی‌تان و احساس حالات عاشقانه‌ای که با یک تعطیلات آخر هفته به وجود می‌آید، می‌تواند واقعاً سخت باشد، زیرا بدانید که رابطه در شرف پایان است. بنابراین، قبل از رزرو Airbnb، در مورد نیت خود فکر کنید و مطمئن شوید که شریک زندگی خود را کاملاً روشن کرده اید.

آیا تعطیلات آخر هفته برای شما مناسب است؟

ناتالیا پرز-گونزالس (او) یک روزنامه‌نگار آزاد است که عمدتاً سلامتی، روابط و داستان‌های افرو لاتینیداد را پوشش می‌دهد. سخنان او همچنین در Bustle، Refinery29، TheGrio و موارد دیگر زنده است. هنگامی که او نمی نویسد، احتمالاً می توان یافت که زمان زیادی را صرف تماشای آپارتمان reno TikToks و تماشای مجدد می کند. دختر جدید برای چندمین بار و انجام سایر اشکال شکوهمند درون گرایی. او را در اینستاگرام دنبال کنید و توییتر!

منبع

هر جا که Modern Breakup-Education™ خود را دریافت کرده اید، احتمالاً از نظر فرهنگی با مجموعه خاصی از انتظارات جدایی تلقین شده اید – یعنی قانون عدم تماس، اشک های زیاد و چندین پیمانه بن و جری. اما راه های سالم دیگری برای پایان دادن به یک رابطه وجود دارد و همه آنها نیاز به قطع فوری ندارند. اگرچه ممکن است آخر هفته‌های جدایی برای همه مناسب نباشد، اما برای برخی می‌تواند تغییر دهنده واقعی بازی باشد و به زوج‌ها اجازه می‌دهد به روشی دوستانه و متقابل از هم جدا شوند که می‌تواند روند بهبودی آسان‌تری را فراهم کند.

آخر هفته های جدایی برای همه نیست، زیرا، سلام، هر رابطه متفاوت است. برخی از جدایی ها ممکن است به یک بلوک فوری نیاز داشته باشند، برخی دیگر ممکن است به محو شدن آهسته نیاز داشته باشند و برخی ممکن است به چیزی در این بین نیاز داشته باشند. اما اگر قصد دارید آخر هفته جدایی را آغاز کنید، قبل از هر چیز ضروری است که امنیت روانی و بهبودی خود را در اولویت قرار دهید. دارای مجوز ازدواج و خانواده درمانگر آنجلا سیتکا می گوید قبل از رفتن به سفر به وضعیت روانی، سیستم حمایتی و نیازهای عاطفی خود و شریک زندگی تان فکر کنید.

“[My ex and I believe] پایپر می‌گوید که صرفاً به این دلیل که یک رابطه به پایان می‌رسد به این معنا نیست که شکست خورده است، و ما احساس می‌کنیم که چنین رابطه موفقی داشته‌ایم، و چنین شکست موفقی داشته‌ایم. “این فقط به شما نشان می دهد که می توانید با عشق و احترام و مراقبت از شریک سابق خود به یک رابطه پایان دهید و می توانید آن را به مرحله بعدی زندگی خود منتقل کنید.”