«آخرین ما» فصل 2: ​​تاریخ انتشار، بازیگران، اخبار


آخرین ما این سریال به یکی از برنامه‌های 2023 تبدیل شده است که باید تماشا کنید، و طولی نکشید که این سریال شروع به کار کرد. اکنون اقتباس بزرگ بازی ویدیویی با همین نام رسماً برای فصل دیگری بازمی‌گردد و طرفداران از شنیدن بیشتر در مورد اینکه این بازی برای آینده سریال HBO چه معنایی خواهد داشت بسیار هیجان‌زده هستند. به هر حال، در حال حاضر یک بازی ویدیویی دنباله دار وجود دارد، بنابراین زمینه زیادی برای پوشش وجود دارد. بین چنین فینال انفجاری و برخی از تغییراتی که از بازی تا نمایش داده اند، نمی دانیم چه انتظاری داریم!

در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد فصل 2 بدانید آخرین ما.

دارد آخرین ما برای فصل 2 تمدید شد؟

به لطف تعداد تماشاگران زیاد و تبلیغات باورنکردنی مطبوعات قبل از عرضه، آخرین ما حتی قبل از پخش قسمت سوم تمدید شد. با وجود تعداد زیاد برنامه، طرفداران همچنان نگران بودند آخرین ما احتمالاً پس از اینکه ده‌ها برنامه دیگر اخیراً HBO/HBO Max لغو شدند، لغو شد، اما خوشبختانه آنها چیزی برای عرق کردن نداشتند.

PlayStation The Last of Us: Remastered – PlayStation 4

The Last of Us: Remastered - پلی استیشن 4

PlayStation The Last of Us: Remastered – PlayStation 4

چه خواهد شد آخرین ما جلد فصل 2؟

این سوال بزرگ است! فصل اول به طور کامل تمام قسمت 1 را پوشش داد، بنابراین قطعاً ما بیشتر از این داستان را نخواهیم دید. این بدان معناست که فصل 2 احتمالاً شامل یک جهش زمانی کوچک برای پوشش خواهد بود The Last of Us قسمت دوم. بازی پنج سال بعد اتفاق می افتد و زندگی جوئل و الی را دنبال می کند که آنها با عواقب سفر خود روبرو می شوند. ما بیشتر از این نمی گوییم، اما سازندگان گفته اند که سعی می کنند هر چیزی را که در آن اتفاق می افتد در نظر داشته باشند. قسمت دوم وقتی به فصل 2 می روند.

نیل دراکمن گفت: «این بیش از یک فصل است GQ انگلستان، اگرچه آنها تعداد آنها را فاش نکردند.

چقدر به بازی ها نزدیک خواهد شد؟

درست مانند تغییراتی که در فصل اول سریال ایجاد شد، با تطبیق بازی دوم با این سریال، تغییراتی نیز وجود خواهد داشت. آخرین ما’ فصل های آینده

همانطور که این فصل متفاوت بود، متفاوت خواهد بود [from the first game]بر اساس گزارش، کریگ مازین در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت EW. “گاهی اوقات به طور اساسی متفاوت خواهد بود، و گاهی اوقات خواهد بود [barely] اصلا متفاوت اما این متفاوت خواهد بود و چیز خودش خواهد بود. دقیقا مثل بازی نخواهد بود. این نمایشی خواهد بود که من و نیل می خواهیم بسازیم.”

آیا بازیگران برای فصل دوم بازخواهند گشت؟

مهم نیست که چه اتفاقی می افتد، ما قطعا پدرو پاسکال را در نقش جوئل خواهیم دید و در حال حاضر بلا رمزی قرار است در نقش الی بازگردد. الی مانند بازی/فصل اول به جای 14 سال 19 ساله خواهد بود. با این حال، با توجه به این واقعیت که بلا رمزی در واقع ۱۹ ساله است، سازندگان سریال تایید کرده‌اند که او می‌خواهد بازگردد مگر اینکه نظرش را در مورد بازگشت تغییر دهد.

“تنها راهی که تا به حال خواهیم داشت، همیشه به گفته نیل دراکمن، بازیگران مجدد بلا را در نظر بگیرید اگر او بگوید “من دیگر نمی خواهم با شما کار کنم.” EW. و حتی پس از آن، ما مطمئن نیستیم که به او این اجازه را بدهیم. همچنان ممکن است او را مجبور کنیم که به فصل 2 بازگردد.”

کریگ مزین، مجری سریال نیز افزود: “ما در حال ساخت آن با بلا هستیم. ما می دانیم که از نظر لباس و آرایش و مو چه کاری انجام خواهیم داد، اما مهمتر از آن، ما روح و روح این سریال را نیز می شناسیم. بازیگر.”

پدرو پاسکال، بلا رمزی hbo آخرین فصل 1 قسمت 3

HBO

آیا کار برای فصل جدید شروع شده است؟

آخرین ما سازنده بازی نیل دراکمن در توییتر اعلام کرد که کار روی فصل 2 از قبل شروع شده است!

این احتمالاً فقط به این معنی است که ایده‌ها شروع به جریان می‌کنند و همچنین ممکن است اتاق نویسنده باز شده باشد، اما هنوز باید برای شروع فیلمبرداری کمی صبر کنیم.

بلا رمزی اشاره کرد نمایش جاناتان راس این فیلمبرداری تا “پایان امسال، آغاز سال آینده” آغاز نخواهد شد. بنابراین احتمالاً پایان سال 2024، اوایل سال 2025 خواهد بود، تا اولین فصل پخش شود.

فصل 2 کی پخش میشه آخرین ما برتر؟

اچ‌بی‌او برای نمایش‌های بازگشتش برنامه‌ریزی مشخصی ندارد، که به آنها اجازه می‌دهد هر زمان که نیاز دارند کارشان را انجام دهند. همانطور که گفته شد، ما مطمئن هستیم که امیدواریم به زودی بازگردد، بنابراین لازم نیست مدت زیادی منتظر باشیم تا ببینیم چه اتفاقی می افتد.منبع